Bajnok lett kategóriájában a Nyíregyházi Egyetem NYErő csapata a 12. Hübner Amatőr Strandröplabda Versenyen
A Nyíregyházi Egyetem NYErő csapata első helyen végzett a 12. HÜBNER Beach Volleyball in the City első versenynapján megrendezett „Nyíregyháza Válogatottjai” gálamérkőzéseken, így a cégek és intézmények kategóriájának bajnoka lett.
A június 25-én rendezett tornán Nyíregyháza meghatározó intézményeinek és szervezeteinek csapatai mérték össze tudásukat. A mezőnyben szerepelt többek között a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság, az ÉAK Nonprofit Kft., Nyíregyháza Megyei Jogú Város, valamint a Nyíregyházi Szakképzési Centrum együttese is.
A Nyíregyházi Egyetem oktatókból és hallgatókból álló csapata veretlen teljesítménnyel végzett az első helyen.
A dobogó végeredménye:
1. Nyíregyházi Egyetem
2. Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház
3. Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság
A bajnok csapat tagjai:
- Dr. Molnár Anita, a Testnevelés és Sporttudományi Intézet oktatója
- Dr. Sztányi-Szekér Barbara, az Alkalmazott Humántudományok Intézetének oktatója
- Békési Alexandra, testnevelőtanár–angoltanár szakos hallgató
- Kévés Szabolcs, matematikatanár–testnevelőtanár szakos hallgató
- Imre Tibor, testnevelőtanár mesterszakos hallgató
- Németh Martin, testnevelőtanár–történelemtanár szakos hallgató
A csapat kapitánya Dr. Molnár Anita, a Testnevelés és Sporttudományi Intézet adjunktusa, csapatvezetője pedig Dr. Vajda Ildikó, oktatási elnökhelyettes, a Testnevelés és Sporttudományi Intézet igazgatója volt.
Gratulálunk a csapat valamennyi tagjának az aranyéremhez!
Fotók: https://www.facebook.com/beachvolleyballinthecity
(kivétel a teljes csapatról készült amatőr felvétel)





